Tvorba webových stránek

grafické návrhy a kódování webů

Webové stránky připravujeme od základů. Pomáháme Vám s ujasněním si cílů, smyslu a zaměřením Vašich internetových stránek. Žádné webové stránky nejsou dostatečně malé nebo velké na to, aby si nezasloužily patřičnou péči.

Máme zkušenosti s malými projekty (jednostránkové webové vizitky), tak i s velkými zakázkami (informační systém společnosti s výstupem na web). Nejraději tvoříme zakázky pro Vás, kteří podobně jako my podnikáte ve svém oboru, nabízíte své služby, výrobky a na rozdíl od konkurence dáváte do těchto činností své srdce.

Průběh zakázky

Webové stránky jsou především Vaší vizitkou. Jaký máte web, tak návštěvníci očekávají, že to i u Vás ve společnosti chodí a vypadá. To klade vysoké nároky na přípravu podkladů. Máme však mnoho zkušeností, které se v čase velmi osvědčily a níže v bodech shrnujeme, jak například může průběh tvorby webových stránek vypadat:

  1. Společně s Vámi stanovíme cíle webových stránek — jaký je Váš záměr a důvod, proč si přejete internetové stránky. Kdo je cílová skupina, jakou akci na webových stránkách od návštěvníků očekáváte. Jaká je Vaše konkurence a co ve Vašich službách a výrobcích oproti ní přinášíte Vy navíc.
  2. Jaké máte k dispozici podklady (fotografie, text, audio, video) — mějte vše na jedné „kupě“ a nepřemýšlejte o struktuře webových stránek. Od toho jsme tu my, s roztříděním informací Vám rádi pomůžeme a navrhneme co nejlepší způsob jejich prezentace na internetu.
  3. Jsou Vám blízké sociální sítě (Facebook, YouTube, Twitter, Instagram)? Najdeme nejvhodnější způsob, jak je společně s webovými stránkami co nejlépe využít a využít jejich potenciál.
  4. Píše se o Vás v novinách, na internetu, jsou na Vás různé recenze? I tyto zmínky dnes patří na webové stránky společnosti.

Jakmile se nám podaří posbírat co nejvíce informací, přichází na řadu práce designera a vše do konečné podoby sestaví programátor. Po celý průběh zakázky jsme Vám k dispozici a na testovacích serverech máte možnost neustále sledovat vývoj Vašeho projektu.

Používané technologie

Postupem času jsme dospěli k následujícím technologiím, které nám umožňují rychlý vývoj, pružně reagovat na Vaše požadavky a zajistit spolehlivost.

  • Ruby on Rails — pro backend webových stránek nepoužíváme hojně rozšířené PHP, ale Ruby on Rails, které mnohem lépe splňuje požadavky na bezpečný, rychlý a spolehlivý běh webu.
  • Zabezpečený webhosting — pro zákazníky zajišťujeme hosting webových stránek včetně šifrovaného HTTPS spojení, který podporuje Ruby on Rails, plánované úlohy a další méně standardní služby pro náročné zákazníky. Využití tohoto hostingu ale není žádnou podmínkou, rádi Vám pomůžeme i s instalací na Váš vlastní server.

Napište nám

dejte nám o sobě vědět