Reference

seznamte se s naší prací

Služby pro zvířata

Webové stránky pro Centrum holistické péče o zvířata, které prezentují služby centra a umožňují on-line přihlašování na výukové kurzy.

Knihy Fenix

Kompletní dodávka a zajištění provozu e-shopu s knihami Knihy Fenix včetně napojení na skladové a platební systémy.

Hotel Nad Královnou

Webové stránky a rezervační systém včetně tzv. "štaflí" pro hotely Nad Královnou a Nová Hospoda v Praze.

Výkladní skříň

Webové stránky pro Montessori mateřskou školku s autorskou grafikou.

Česká správa střech

Jednoduché webové stránky společnosti specializující se na opravu střech a střešní havárie.

2prostory

Spolupráce se společností 2prostory s.r.o. vyústila v pořadí již třetí webové stránky. Tentokráte světlý motiv nahradila tmavá barva a došlo ke zjednodušení struktury stránek.

Bride Advisor

Pro svatebniblog.cz jsme vytvořili mobilní aplikaci, která budoucím nevěstám pomáhá si naplánovat svoji svatbu.

Školní jídelna Holice

Webové stránky pro školní jídelnu v Holicích s automatickou synchronizací jídelníčku z informačního systému jídelny.

Route Help CZ

Mobilní aplikace pro motoristy, kteří se na svých cestách ocitnou v nesnázích. Aplikace je naprogramovaná v technologii React Native, obsahuje off-line databázi firem a je k dispozici pro platformu iOS i Android.

2prostory

Pokračování naší spolupráce s bytovým designerským studiem, které tentokráte přišlo s přáním zpracovat a naprogramovat netradičně řešené webové stránky jejich společnosti.

Webové stránky jsou přísně typografické s důrazem na detail. Drobné animace a přechody jsou téměř nepostřehnutelné, a přesto mají v celém konceptu jasný a nenahraditelný význam.

Live Room CZ

Webové stránky pražského designového studia Live Room jsou ukázkou realizace, kdy zákazník měl jasnou představu o podobě svých internetových stránek a dodal svůj vlastní design.

Vzhled stránek je minimalistický, neobsahuje žádné prvky navíc ani žádná zdobení. Přesně odráží jednoduchost, čistotu a přesnost, s jakou se i zákazník prezentuje svým klientům.

ZŠ Sezemice

Redesign stávajích webových stránek základní školy v Sezemicích u Pardubic. I přesto, že oficiální stránky škol jsou svázané různými předpisy na obsah a formu, podařilo se vytvořit hravý nenudný design, který web přiblížil jak rodičům, tak nově i dětem. Zápisky z dění ve škole plné fotografií a snadná dostupnost aktuálního jídelního lístku se na novém webu staly opakovaně navštěvovaným obsahem, čímž škola získala prezentaci, která je nejen moderní, ale především také neustále živá.

Pro ulehčení správy obsahu webu jsou stránky napojeny na informační systémy školy a není nutné již jednou evidovaný obsah (např. rozvrhy tříd, jídelní lístek atp.) ručně na web znovu přepisovat.

Muzeum Dr. Emila Holuba

Je nám ctí, že jsme mohli stát u zrodu internetových stránek Afrického muzea Dr. Emila Holuba v Holicích. To nás nyní opět oslovilo a společně jsme připravili aktualizaci webu. Nově si můžete stránky prohlížet na mobilních zařízeních, dozvědět se více o samotné expozici a snadno do muzea najít cestu. Co jsme si ale všichni přáli zachovat, je retro nálada té doby a osobitost internetové prezentace pro instituci, jakou je muzeum.

Webové stránky mají své jednoduché a intuitivní administrační prostředí, přes které správce stránek může přidávat novinky, upravovat otevírací dobu a podobně.

Fitness-station Radlice

Redesign stávající webové prezentace velkého a renomovaného fitness centra v Praze. Fitness centrum disponuje svými vlastními kvalitními fotografiemi a videi, které jsme využili jako hlavní stavební prvek celých webových stránek. Čistý design tento multimediální obsah maximálně přibliží a vtáhne tak návštěvníka ještě více do děje.

Webové stránky jsou v případě fitness centra především marketingový nástroj. Představují služby, které centrum nabízí, seznamují návštěvníka s aktuálním děním a zaregistrovaným uživatelům zasílají pravidelný newsletter. Nechybí ani propojení se sociálními sítěmi.

Farní obvod Srbská Kamenice

Farní obvod Srbská Kamenice se nachází v Severních Čechách, v hornatém malebném kraji. Design stránek je volen decentně, umírněně, aby s tématem stránek souzněl.

Vedle samotného webu bychom zde především rádi vyzdvihli zcela dobrovolnou činnost místních, kteří sami svými silami a ze svých zdrojů rekonstruují jednotlivé církevní památky a navrací jim jejich ducha i slávu. Proto jsou tyto webové stránky od nás sponzorským darem, abychom také přidali „ruku k dílu“.

Hancars

Webové stránky a logo pro nově vzniklý malý pražský autobazar. Autobazar vozidla prodává jak formou přímého prodeje, tak i skrze internetové inzertní servery. Evidenci vozidel a inzerátů spravuje ve svém informačním systému, pro který jsme připravili napojení a databáze inzerátů se na na webových stránkách pravidelně automaticky aktualizuje bez nutnosti ručního zásahu do obsahu stránek. Oproti informačnímu systému nabízejí stránky navíc možnost přidat k inzerátům video.

Design webu vychází z kvalitních fotografií ve vysokém rozlišení, které si autobazar sám připravuje a volbou vhodné kompozice automaticky vytváří podklady pro hlavičku webových stránek.

Webové stránky vznikly jako subdodávka pro společnost Clockstar.

ZUŠ Adolfa Voborského

Pražská Základní umělecká škola Adolfa Voborského se rozhodla vést svou agendu moderním způsobem a využívá informační systém od našeho partnera společnosti Clockstar. Po ověření a celkovou spokojeností s tímto informačním systémem byla spolupráce se školou rozšířena i o webové stránky pro veřejnost.

Vytvořili jsme decentní design, který ladí všestranému uměleckému zaměření školy a oborům studia. Prezentace je doplňována přímo grafikou a digitálními fotografiemi žáků nebo fotografiemi z jednotlivých vystoupení.

Součástí tvorby designu bylo i nakódování webových stránek jako forma subdodávky pro našeho partnera.

Šití oděvů

Jednoduché webové stránky pro paní Janu Mošatovou, která šije a navrhuje převážně kožené oděvy.

Spolu s webovými stránkami jsme pro paní vytvořili i logo, vizitky a cedulku pro označení její provozovny.